2022 m. Pasaulio taurė: Kodėl Velso puolėjas Kiefferis Moore’as visais atžvilgiais yra nepakankamai įvertintas – Ashley Williams

Ashley Williams kolona

Priimančioji šalis: Kataras Datos: lapkričio 20-gruodžio 18 d Aprėptis: Tiesiogiai per BBC TV, BBC iPlayer, BBC Radio 5 Live, BBC Radio Wales, BBC Radio Cymru, BBC Sounds ir BBC Sport svetainę bei programą. Kasdieniniai TV įrašaiIšsami informacija apie aprėptį

Garethas Bale’as pateko į Velso prieš JAV antraštes, bet man jų nakties istorija buvo Kiefferis Moore’as.

Žinoma, nenorėjau, kad kas nors kitas, išskyrus Bale’ą, atmuštų mūsų baudinį 1:0 ir likus mažiau nei 10 minučių. Tai buvo tokia įtempta situacija, ir jis susidorojo su ja, kad iškovotų mums lygų įvartį.

Tačiau tai buvo Moore’as, kuris pakeitė mūsų žaidimą. Buvau tikrai nustebintas, kad jis nestartavo prieš JAV, bet dėl ​​tokio pasirodymo būčiau visiškai priblokštas, jei penktadienį jis nedalyvautų prieš Iraną.

„Bournemouth“ puolėjas iškart padarė įtaką po antrojo kėlinio. Pirmasis jo įsitraukimas buvo paimti kamuolį ant krūtinės, tada bėgti kanalu. Jis pakėlė mus į aikštelę maždaug 40 jardų ir davė toną likusiai žaidimo daliai.

Moore’as visais atžvilgiais neįvertintas

Moore’as suteikė mums tą židinio tašką, kurio mums trūko, bet jis ne tik stovi aikštės viduryje ir laukia, kol kamuolys bus paleistas į jį.

Kalbėdamas kaip su juo susidūręs vidurio puolėjas, galiu pasakyti, su kokia saujele jis turi susidoroti ir kiek jis yra neįvertintas visais savo žaidimo aspektais.

Žaidžiau prieš jį čempionate 2019 m., kai buvau „Bristol City“, o jis – „Wigan“. Jis neįmušė prieš mane – akivaizdu, kad neketinau to leisti! – Tačiau tai buvo taškas, pagal kurį maniau, kad „jis greitai pateks į „Premier“ lygą“, ir aš buvau teisus.

Pirmiausia, Moore’as yra 6 pėdų 5 colių ūgio, tačiau jis yra daug judresnis, nei tikėtumėtės – jis taip pat gali nusileisti sparnais ir bėgti su kamuoliu spaudžiamas.

Jo pirmasis prisilietimas taip pat puikus. Kaip jis parodė prieš JAV, jis laikys kamuolį, kad ir kur bebūtų, ir jis labai sumaniai kuria žaidimą.

Velso puolėjas Kiefferis Moore'as ir JAV gynėjas Timas Reamas
Moore’as antrajame kėlinyje buvo užimtas JAV gynėjas Timas Reamas ir pats priartėjo prie išlygintojo, kai galva smūgiavo per kampinį.

Tai matėte, kai jis dalyvavo žingsnyje, dėl kurio skyrėme baudą. Jis toks tvarkingas kampe ir laiko kamuolį tol, kol sulaukia paramos.

Ir nors pirmajame kėlinyje mes mušdavome kamuolius į priekį į tarpus, o jie grįždavo tiesiai, kai tai darėme po pertraukos, Moore’as visada buvo šalia.

Jis labiau įtraukė Bale’ą ir Aaroną Ramsey į žaidimą, nes jie galėjo pakilti į aikštę ir būti tikri, kad kamuolys laikysis, ir maitino mūsų krašto gynėjus, Neco Williamsą ir Connorą Robertsą.

Tai taip pat padėjo kiekvienai komandos daliai. Gynyba galėtų atsikvėpti, o vidurio gynėjas galėtų atsipūsti – nors aš vis dar manau, kad tai yra sritis, kurią turime tobulinti prieš Iraną.

Alleno sugrįžimas yra labai svarbus

Keista, kaip lygiąsias galima peržiūrėti dviem skirtingais būdais, priklausomai nuo to, kaip jį gavote.

JAV jausdavosi taip, lyg pralaimėjo tas rungtynes, kai pralaimėjo taip vėlai, o mes finišavome taip teigiamai – taškas buvo didžiulis mūsų šansams patekti į 16-uką, o mes įgavome pagreitį. Džiaugiuosi visu tuo.

Vis dėlto negalima pamiršti, kad taip prastai pradėjome žaidimą. Mums buvo absoliučiai baisūs, ir tai buvo vienas blogiausių kėlinių, kuriuos mačiau iš Velso kaip žaidėjas ar žinovas.

Moore’as pakeitė tai, kaip mes reagavome, bet tai, kaip mes pradėjome, pabrėžė, kokia didelė Joe Allen’o praleidimo vieta buvo viduryje.

Jis nebuvo pakankamai tinkamas rungtynėms pirmadienį ir nežaidė nuo to laiko, kai rugsėjo viduryje patyrė šlaunies traumą, bet aš supratau viską, kad jis rungtyniaus Irane, nes mums jo reikia.

Lapkričio 25 d., penktadienis Iranas Ahmedo bin Ali stadionas, Al Rayyan
Lapkričio 29 d., antradienis Anglija Ahmedo bin Ali stadionas, Al Rayyan

Be jo JAV pirmajame kėlinyje visiškai dominavo vidurio aikštėje – ir nemanau, kad jie įmuš savo įvartį su Allenu aikštėje.

Jų judėjimas įvyko tiesiai per vidurį ir, jei Allenas sugebėjo būti tinkamoje vietoje reikiamu laiku ir laikyti vietą, o ne žymėti žaidėją, jis būtų pastebėjęs pavojų ir apgynęs šią svarbią teritoriją centre.

Jei jam nepavyks, turime ieškoti kito varianto žaisti šalia Ethano Ampadu ir šiek tiek pakelti mus į krantą, tada pažiūrėkime, kaip seksis.

Tikiuosi, kad galime padaryti tą patį, ką Anglija prieš Iraną ir turėti nuolatinį valdymą bei puolimo bangas. Tada galėtume išlaisvinti ką nors, pavyzdžiui, Ramsey, ir jis galės pradėti dirbti opozicijos pusėje.

Taip pat suabejočiau, ar šį kartą mums reikia penketo. Taip, Iranas du kartus įmušė įvarčius prieš Angliją, todėl jie kels grėsmę, bet visi Velso gynėjai yra patogūs ketvertuke, o tai suteiktų mums papildomą žmogų aukštesnėje aikštelėje.

Kas toliau? Žaidimas, kurį būtina laimėti

Iranas yra žaidimas, kurį mums būtina laimėti, todėl turime su juo elgtis taip, lyg ketintume jį laimėti.

Manau, kad stebėdami, kaip Anglija juos išardo, galime pasitikėti. Berniukai į Iraną visai nežiūrės, bet tas žaidimas parodė, kad jei taip žaidi priekyje, pozityviai dominuoji kamuolį, tai Iranas yra tam, kad jį paimtų.

Visada buvo tikslas patekti į Anglijos rungtynes ​​su keturiais taškais, todėl turime gerą poziciją tai pasiekti.

Tai reikštų, kad mes vis dar ruošiamės išeiti iš grupės, o JAV rungtynių kėlinio metu nemaniau, kad taip sakysiu.

Ashley Williams Dohoje kalbėjosi su Chrisu Bevanu.

BBC Sport programos reklamjuostė

Gaukite naujausius rezultatus ir pranešimus apie bet kurios komandos įvarčius FIFA pasaulio taurėje atsisiųsdami BBC Sport programėlę: Appleišorinė nuorodaAndroidišorinė nuorodaAmazonišorinė nuoroda

BBC Sport reklamjuostėBBC Sounds logotipas

Gaukite kasdienę FIFA Pasaulio taurės reakcijos, diskusijų ir analizės dozę Pasaulio taurės kasdien per BBC garsus