2022 m. Tautų lyga: Kevinas De Bruyne’as įkvepia Belgiją pergalei prieš Velsą

Kevinas De Bruyne'as (dešinėje) švenčia kartu su Youri Tielemansu
„Manchester City“ saugas Kevinas De Bruyne’as Belgijos rinktinėje per 92 rungtynes ​​pelnė 25 įvarčius

Kevinas de Bruyne’as buvo meistriškai geriausias, kai Belgija atlaikė energingą Velso kovą ir paliko juos ant iškritimo Tautų lygoje slenksčio.

De Bruyne’as atsainiai glostė atidaromus vartus nuo baudos aikštelės krašto ir dar vienu smūgiu iš panašaus atstumo pataikė į virpstą, o po to skersavo Michy Batshuayi, kuris pataikė į šeimininkų sekundę.

Belgijos persvara 2:0 kėlinio kėlinio pabaigoje neatspindėjo jų progų lavinos, o ši persvara sumažėjo per pusę, kai Kiefferis Moore’as galva nukreipė iš gražiai skraidyto Brennano Johnsono skersinio.

Po to, kai Belgija baudą atmetė vaizdo teisėjo asistentas, kai pakartojimai parodė, kad Joe Morrellas švariai išmušė De Bruyne’ą, Velsas stūmė mažai tikėtiną vėlyvą išlyginamąjį įvartį, tačiau jį sutrukdė šeimininkų komanda, kuri negalėjo numatyti tokios nervingos žaidimo baigties, kaip atrodė. lemta laimėti kantrą.

Lenkijai namuose pralaimėjus Nyderlandams, Velsas sekmadienį Kardife turi įveikti Lenkiją, kad išlaikytų vietą aukščiausiame Tautų lygos lygoje.

Robertas Lewandowskis ir jo kompanija Roberto Page’o vyrams iškels dar vieną griežtą iššūkį ir, nors Lenkija gali neprilygti šios žvaigždės Belgijos komandai, Velsas dėl traumų vis tiek liks be daugelio pirmosios komandos žaidėjų.

Beno Davieso, Aarono Ramsey, Joe Alleno ir Harry Wilsono nebuvimas buvo labai jaučiamas Briuselyje, tačiau drąsus antrosios pusės pasirodymas pakankamai paskatino, kad Velsas priklauso šiam lygiui.

„Nuobodus“, bet puikus De Bruyne įkvepia Belgiją

Tai buvo devintas šių komandų susitikimas per 10 metų ir ketvirtas per pastaruosius 18 mėnesių; Taigi suprantama, kad De Bruyne’as iš anksto pasakė, kad jam „nuobodu“ susidurti su šiais varžovais.

„Manchester City“ vidurio puolėjas buvo vėsaus abejingumo savo įvarčiui atvaizdas – pirmą kartą kaire koja smūgiavo į šoną, kuris apgavo Hennessey, kuris gavo ranką prie kamuolio, bet negalėjo sutrukdyti jam įsprausti į apatinį kampą.

De Bruyne’as gali būti beveik nesustabdomas, nepaisant opozicijos, todėl Velso reikalus tik dar labiau pablogino tai, kad jie taip labdaringai valdė ir vangiai uždarė Belgijos maestro.

Mattas Smithas atidavė kamuolį į vartus, o Velso gynėjai buvo nerimą keliantys, kai De Bruyne’as atliko 20 jardų metimą, kurio metu Hennessey nejudėjo, kai jis nuskriejo nuo virpsto.

Velso vartininkas turėjo įtemptą pirmąjį kėlinį ir, jei ne begalė belgas užbaigtų įvairiais kitais smūgiais, svečiai būtų susidūrę su kūju.

Išsekęs Velsas kovoja

Kaip dažnai būdavo pastarosiose rungtynėse, Velsas dėl traumos liko be kelių įtakingų žaidėjų.

Daviesas, Ramsey, Allenas ir Wilsonas nežaidė 260 rinktinių, o kapitonas Garethas Bale’as – 106 rungtynių veteranas – buvo tik ant atsarginių žaidėjų suolo.

Pradinėje Velso komandoje buvo 364 rungtynės, iš kurių 104 priklausė Hennessey, o Belgija – 899.

Ta patirties praraja – ir didesnė kokybės bedugnė – buvo akivaizdžiai akivaizdi pirmajame kėlinyje, kai Velso saugas negalėjo išlaikyti kamuolio ar sekti varžovų bėgikus, o jų gynyba buvo apleista.

Svečiai atrodė subrendę smūgiui, kai per pertrauką atsiliko, tačiau, jų nuopelnas, antrąjį kėlinį jie pradėjo tikslingai ir šokiravo Belgiją įvarčiu iš nieko.

Johnsonas puikiai jį sukūrė – bėgo prieš dvejojančius šeimininkų gynėjus, o po to nukirto puikų plūduriuojantį kryžių prie užpakalinio stulpo, kur Moore’as pakilo virš savo žymeklių, kad galėtų įmušti.

Įvartis atgaivino Velsą, kuris per pertrauką kėlė vis didesnę grėsmę Dano Jameso ir ypač Johnsono tempu, kuris kartais atrodė gąsdinęs savo varžovus.

Bale’as rungtyniavo paskutiniam pusvalandžiui, o rungtynėms einant į pabaigą, Velsas desperatiškai išsiveržė į priekį, o Neco Williamsas pamatė Thibaut Courtois ir Chriso Mephamo atmuštą smūgį.

Šis vėlyvas puolimas buvo nesėkmingas, todėl Velsas turėjo atkeršyti už birželio mėnesį pralaimėjimą 2:1 Lenkijai, kai sekmadienį vėl susitiks, kad išvengtų iškritimo į antrąją Tautų lygos lygą.