Andrejus Rublevas sutaupė du rungtynių taškus ir įveikė Holgerį Rune penkių setų trileryje ir pasiekė „Australian Open“ ketvirtį.

Andrejus Rublevas antrą kartą karjeroje pateko į „Australian Open“ ketvirtfinalį, kai 6-3 3-6 6-3 4-6 7-6(9) įveikė 9-ą vietą Holgerį Rune’ą.

Rusas sunkiai dirbo ketvirtojo rato akistatoje su 19-mečiu ir penktojo seto pabaigoje išsaugojo du mačo taškus, tačiau jam pavyko užsiregistruoti septintajame Didžiojo kirčio turnyro ketvirtfinalyje.

25-erių futbolininkas trečiadienį ketvirtfinalyje susikaus su Novaku Džokovičiu arba Alexu De Minauru.

„Australian Open“.

Stulbinančiai išsamus Rubliovo interviu yra dygsnių

PRIEŠ 12 VALANDŲ

„Tai amerikietiškas kalnelis“, – sakė Rubliovas po nuostabios pergalės.

„Penktame sete buvau nusileidęs 5:2. 6:5 su dviem mačo taškais ir 5:0 super tie-break. Niekada gyvenime nesugebėjau laimėti tokių rungtynių ir tai pirmas kartas, kai laimiu kažką panašaus.

„Ypač ypatingame turnyre, žaidžiančiame Australijos atvirajame čempionate. Žaisti aštuntfinalyje tikrai prisiminsiu visą gyvenimą.

„Aš neturiu žodžių, žmogau. Aš drebu.”

Tinklo virvelei efektyviai užtikrinus Rubliovo rungtynių tašką, jis pasakė: „Tas kamuolys buvo tiksliai šone. Nežinau, kaip jis perėjo“.

Rublevas buvo beveik palaužtas penktajame atidarymo seto geime, kai Rune pataikė į akį traukiantį forhend nugalėtoją ir metimą iš lobio, tačiau jis pademonstravo puikią ramybę, kad išgyventų nuo 0:40 ir atlaikė savo padavimą.

Jau kitame žaidime Rublevas sulūžo ir atliko negrįžtamą lenkimą iki linijos ir išsiveržė į priekį 4:2, o Rune iškart atsimušė, kai rusas trenkė į tinklą.

Pirmoji dviguba Rune’o klaida rungtynėse sugrąžino Rubliovo persvarą ir pirmąjį setą jis atliko keturiais taškais iš eilės.

Rublevas darė realų spaudimą Rune’ui antrojo seto pradžioje, tačiau jam nepavyko paversti nė vienos iš trijų pertraukos taškų. Vietoj to Rune padarė pirmąją pertrauką ir privertė Rubliovo klaidą išsiveržti į priekį 3:1. Rublevas pasibjaurėjęs numetė raketę ant žemės.

Vykstant setui Rune tarnavo ir grįžo daug efektyviau nei anksčiau. Tinkamai jis užbaigė savo tarnybinį žaidimą setu su tūzu ir išlygino rungtynes.

Trečiajame sete dėl virtinės nepriverstinių Rune klaidų buvo matyti, kad Rublevas pamilo ir išsiveržė į priekį 4:2 po žaidimo, kuris truko vos 89 sekundes. 6-tas pasaulis neturėjo problemų užbaigdamas rinkinį, kuris truko vos 31 minutę.

Rune’as prarado ritmą savo forhende ir paprašė trenerio ateiti, bet Rublevas savo agresija nuvilnijo nuo pradinės linijos. Esant rezultatui 2:3, Rune pavogė pirmąjį pertrauką ketvirtame sete dėl nepriverstinės Rubliovo klaidos.

Rune’as imasi laiko, kai kovoja su karščiu prieš Rublevą

Rublevas atitrūko, kai Rune’as atliko dvigubą klaidą, kai atidavė į setą. Tačiau Rune užbaigė ketvirtąjį Rubliovo padavimo setą po to, kai demonstravo puikią gynybą ir konvertavo setą.

Rune’as žaidė tik antrosiose penkių setų rungtynėse savo karjeroje, tačiau jo patirties stoka nepasirodė sprendime. Jis atsigavo po trijų pertraukų taškų iššvaistymo Rubliovo atidarymo tarnybos žaidime sete ir išsiveržė į priekį 3:1.

Rublevas sustabdė puvimą savo padavimu po to, kai Rune laimėjo tris geimus iš eilės, o esant spaudimui užbaigti rungtynes ​​savo padavimu Rune to padaryti negalėjo. Rublevas grįžo į lygį 5:5.

Tada Rune nesugebėjo paversti dviejų rungtynių taškų Rubliovo padavimuose, o ruso tūzas privertė atmušti 10 taškų.

Atrodė, kad pertrauka vyksta Rune keliu. Nepaisant ženklų, kad jam buvo mėšlungis, jis pirmavo 5:0. Tačiau Rublevas atkovojo savo pirmąjį padavimą ir turėjo du mačo taškus.

Rune atrėmė antrąjį Rublevo rungtynių tašką puikiu perdavimu ir pasiekė rezultatą 9:9, tačiau rusas atitrūko ir laimėjo tris valandas 39 minutes trukusį konkursą, o trečias rungtynių taškas buvo paverstas tinklelio pagalba.

Tiesiogiai transliuokite 2023 m. „Australian Open“. atradimas+Eurosport programėlėje ir eurosport.co.uk.

Evansą trečiajame ture išmetė Rublevas, kuris negailestingai pataikė į 60 nugalėtojų

2023-01-21 01:18 val

Tenisas

Išskirtinis: Rublevas – antikarinė žinutė buvo vienas geriausių dalykų, kuriuos padariau šiais metais

2022-07-12 08:19 val