Barrow 1-3 Northampton Town: „Cobblers“ dramos dieną nepateko į Antrosios lygos vietą

Samas Hoskinsas įmuš įvarčius Northampton komandai prieš Barrow
Samas Hoskinsas savo 11-uoju sezono įvarčiu padėjo Northamptonui pasiekti pergalę, o netrukus po to sekė ir 12-asis.

„Northampton Town“ įveikė „Barrow“, tačiau dėl įvarčių skirtumo į antrąją lygą nepateko automatiškai, nes Bristolio „Rovers“ 7:0 sutriuškino „Scunthorpe United“ ir panaikino penkių įvarčių deficitą nuostabią paskutinę sezono dieną.

Panašu, kad „Cobblers“ komandai tereikėjo laimėti, kad užtikrintų trečią ir paskutinę paaukštinimo vietą, o Samas Hoskinsas du kartus pelnė įvartį, kai Holker gatvėje per 23 minutes išsiveržė į priekį 3:0.

Tačiau „Northampton“ nusileido prieš pertrauką, o „Bristol Rovers“ stabiliai išnaudojo savo pranašumą 2:0 ir, likus 30 minučių, išsiveržė į priekį 4:0.

„Cobblers“ nesugebėjo padidinti savo persvaros, o trys „Rovers“ įvarčiai per paskutines 15 minučių leido Joey Bartonui iškovoti neįtikėtiną pergalę prieš lentelės apačioje esantį „Scunthorpe“.

Rezultatai reiškė, kad „Rovers“ ir „Northampton“ sezoną baigė 22 įvarčių skirtumu, tačiau „Rovers“ užsitarnavo paaukštinimą dėl įmuštų įvarčių – į vartus buvo įmuštas 71 kartą, o Northampton – 60.

Bartono komandos paaukštinimo patvirtinimas buvo atidėtas po septintojo įvarčio namų sirgalių įsiveržimo į aikštę.