„Benetton 69:21 Cardiff“: sezonas baigiamas žeminančiu 10 bandymų žaidimu Dai Youngo vyrams

Labai nuviliantis Kardifo sezonas baigėsi žeminamai, nes jie patyrė dešimties bandymų nesėkmę Trevizo „Benetton“ ekipoje.

Italai šeimininkai turėjo papildomą tašką krepšyje per 32 minutes, kai jie iškovojo persvarą 31:7, o po pertraukos dar šešis kartus kirto baltumą.

Po du bandymus atliko puolėjas Tomas Albornoz, krašto gynėjas Rhyno Smithas ir puolėjas Callum Braley, o Smithas atmušė devynis metimus į vartus ir užbaigė 29 taškų surinkimą.

Velso profesionalas Rhysas Carre’as iškovojo savo dublį ir svečiams prasibrovė į abi puses, o vidurio Maxas Llewellynas taip pat palietė.

Tačiau tai buvo nepamirštama naktis Dai Young komandai, kuri paskutinėse neramios kampanijos žaidime pateikė šokiruojančią bendrą vaizdą.

Tai reiškia, kad jie užėmė 14 vietą Jungtinės regbio čempionato lentelėje, o „Benetton“ šokinėja aukščiau jų. Naujajame konkurse „Cardiff“ laimėjo tik septynias iš 18 lygos rungtynių.

Po gana lygaus žaidimo „Stadio Comunale di Monigo“ svečiai iš Velso pradėjo klostytis blogai, nes jie praleido tris bandymus per vos septynias minutes.

Pirmas 8-tas Lorenzo Cannone’as atitrūko nuo rikiuotės, kad atidarytų įvarčius, o argentinietis Albornozas išsiveržė į antrąjį vietą, o Italijos kapitonas Michele Lamaro prasiveržė ir užbaigė greitą trigubą smūgį.

Krašto gynėjas Smithas realizavo visus tris smūgius ir pridėjo baudą, padidindamas šeimininkų pranašumą prieš juos užsitikrindamas papildomą tašką jau po 32 minučių.

Po puikios Thomaso Gallo pertraukos po stulpais pateko pusė Braley, o šonininkas Lamaro suteikė klasikinį atvirą palaikymą, kad perduotų įvartį.

Kardifui pavyko atidaryti savo sąskaitą prieš pat pertrauką, kai palaida Carre atsitrenkė į treniruočių aikštelės linijos judėjimą, perimdama Lloydo Williamso perdavimą ir pademonstruodama gerą jėgą, kad pasiektų baltumą.

Tačiau apskritai pirmasis kėlinys buvo labai vienpusis, o „Benetton“ žengė į persirengimo kambarius ir turėjo 24 taškų persvarą.

Velso turo komandos narys Carre suteikė vilties, kai antrojo kėlinio pradžioje iš arti vėl įsiveržė į priekį, tačiau šeimininkai greitai atgavo savo kontrolę.

Tikrai gerai atliktas žingsnis parodė, kad Albornozas atbėgo antroje vietoje, o kitas gynėjas Braley pasekė pavyzdžiu, kai klasikinis iškrovimas atrakino Cardiff gynybą.

Maxas Llewellynas pasinaudojo savo dydžiu, kad išsiveržtų į liniją po gerų pakeitimo Beno Thomaso rankų, trumpam sustabdydamas potvynį.

Tačiau tai tapo procesija paskutiniame kėlinyje, kai Benetton dar keturis kartus perėjo viršų, o antroje eilėje Federico Ruzza slampinėjo namo po perimto kamuolio savo aikštėje, o Smithas tvirtino, kad jo įtvaras ir šonininkas Giovanni Pettinelli prisijungė prie linksmybių.

Kardifui ar jų rėmėjams buvo kalbama ne taip linksmai. Tai buvo tiesiog apgailėtina gana baisaus sezono pabaiga.

Benetton: Rhyno Smith, Edoardo Padovani, Ignacio Brex, Filippo Drago, Mattia Bellini, Tomas Albornoz, Callum Braley, Thomas Gallo, Giacomo Nicotera, Simone Ferrari, Irné Herbst, Federico Ruzza, Giovanni Pettinelli, Michele Lamaro (kapitonas), Lorenzo Cannone

Pakaitalai: Gianmarco Lucchesi, Ivanas Nemeris, Nahuelis Tetazas, Niccolò Cannone, Toa Halafihi, Dewaldtas Duvenage’as, Joaquinas Riera, Leonardo Marinas.

Kardifas: Cam Winnett; Owenas Lane’as, Masonas Grady, Maxas Llewellynas, Theo Cabango; Rhysas Priestlandas, Lloydas Williamsas; Rhysas Carré, Kristianas Dacey, Dmitri Arhipas, Sebas Daviesas, Matthew Screechas, Shane’as Lewisas-Hughesas, Ellisas Jenkinsas (kapitonas), Jamesas Rattis.

Pakaitalai: Efanas Danielis, Corey Domachowskis, Dillonas Lewisas, Teddy Williamsas, Joshas Turnbullas, Ellisas Bevanas, Benas Thomasas, Jasonas Harriesas

Teisėjas: Eoghan Cross (IRFU)