„Birmingham City“ 1:2 „Blackburn Rovers“: Tony Mowbray baigia kadenciją laimėdamas

Benas Breretonas Diazas švenčia
Beno Breretono Diazo 24-as įvartis šį sezoną galėjo būti geriausias

„Blackburn Rovers“ baigiančiam treneriui Tony’iui Mowbray’ui suteikė paskutinę prisiminimą, nes du nuostabūs smūgiai pirmajame kėlinyje padėjo jo komandai įveikti „Birmingham City“.

„Rovers“ turėjo geriausias progas pirmajame kėlinyje ir galiausiai išsiveržė į priekį, kai Johnas Buckley iš 30 jardų spyrė į viršutinį kampą.

Rezultatyviausias žaidėjas Benas Breretonas Diazas padvigubino persvarą puikiu savo smūgiu iš viršutinio kampo prieš pat kėlinį.

Kristianas Pedersenas savo paskutines rungtynes ​​„City“ gretose pažymėjo vėlyvu paguodu, kai įsiveržė į baudos aikštelę ir pamatė, kad kaire koja smūgiavo į apatinį dešinįjį kampą.

Po pergalės „Rovers“ sezoną baigs aštuntoje vietoje Mowbray išvyksta 267 žaidimus po jo paskyrimo 2017 m. vasario mėn.

Bliuzo bosas Lee Bowyeris kuris suabejojo ​​savo ateitimi St Andrew’s – mato, kad jo pusė finišuoja 20-oje pozicijoje, laimėjusi tik vieną iš paskutinių 10 rungtynių.

Neilas Etheridge’as gerai atrėmė Samą Gallagherį ir Ryaną Hedgesą, nes „Rovers“ turėjo daugiau šansų, o Hedgesas anksti įrodė, kad „City“ buvo tam tikra spygliuolė.

Tai buvo Hedgesas, kuris atmetė kamuolį įspūdingam Buckley atmušimui, ir jis turėjo gauti antrąjį kamuolį prieš pat Breretonui Diazui, kuris rado tinklą, kai užsiliepsnojo, kai buvo nepažymėtas aštuonių jardų atstumu.

Jordanas Jamesas atliko geriausias „Blues“ pastangas pirmajame kėlinyje, kai privertė Thomasą Kaminskį aplenkti virpstą netrukus po įvartį.

Lyle’as Tayloras keturias minutes po pertraukos vos atmušė vieną rezultatą, tačiau Kaminski puikiai atmušė smūgį galva prie užpakalinio virpsto, o kitame gale Etheridge’as puikiai atlaikė Breretono Diazo ir Hedgeso pastangas.

Pedersenas, kurio kontraktas baigiasi vasarą, ketverius metus trukusią „Blues“ karjerą baigė savo antruoju įvarčiu per trejas rungtynes, nes jo komanda prasta forma išliko iki kampanijos pabaigos – pranešama apie galimą „St Andrew“ perėmimą.

Birmingamo miesto vadovas Lee Bowyeris BBC WM sakė:

„Manau, kad tai dar vienas iš jų, kur tikrai nedarome per daug blogo, nemanau, kad nė vienas vartininkas tikrai palietė kamuolį pirmajame kėlinyje.

„Abi komandos atšaukė viena kitą ir dvi spindesio akimirkos atmuša mus du, nepadarant nieko blogo.

„Tai buvo du neįtikėtini smūgiai iš toli, du geriausi smūgiai, kuriuos aš mačiau per visą sezoną per vieną mylią.

„Tačiau sąžiningas žaidimas su žaidėjais kėlinio kėlinyje jie atsigavo ir paleido antrąjį kėlinį, o mes susigrąžinome įvartį, bet mums tiesiog nepavyko pasiekti išlyginamojo įvarčio.

„Blackburn Rovers“ vadovas Tony Mowbray sakė BBC Radio Lancashire:

„Tai buvo geras pasirodymas, gera mūsų pergalė, tik šiek tiek per vėlai sezone.

„Manau, kad galų gale mes neįmušėme pakankamai įvarčių ir, tiesą sakant, šiandien pelnėme du pasaulinius įvarčius, jie abu buvo mūsų sezono įvarčiai, ir jūs jų negaunate kiekvieną savaitę.

„Tai yra 13 kartų, kai neįmušėme įvarčių, kad ir kiek tai būtų, ir jei neįmuši, tu negali laimėti.

„Mums tai buvo gera diena, džiaugiausi mūsų įmuštais įvarčiais, taip pat bendras mūsų kontrolės lygis.

„Sezonas baigtas, mums pritrūko ir tikiuosi, kad šis klubas šiais metais galės remtis taškų kaupimu, o kitą sezoną perkels į aštuntąjį ar devintąjį dešimtmetį.