Caicedo ir Trossard išryškėjo kaip Braitonas sužavėjo Manchester United | Premier lyga

Ralfas Rangnickas atsiprašė „Manchester United“ rėmėjų po „nepriimtino“ pralaimėjimo, kuris užtikrino, kad klubas finišuos su mažiausiais „Premier“ lygos taškų suma. „United“ buvo apkaltintas buvimu paplūdimyje per savo niūrų sezoną, o nelaiminga Rangnicko komanda, kuriai gresia nepatekti į Europos lygos kvalifikaciją, buvo jūroje, o pietinėje pakrantėje siautėjo Braitonas.

Rangnickas sakė: „Pradžioje svarbu atsiprašyti savo rėmėjų. Jie atkeliavo nuo Mančesterio iki Braitono. Mes tiesiog nebuvome pakankamai geri nuo pradžios iki pabaigos. Spektaklis buvo labai prastas.

„Šiandien tai buvo žeminantis pralaimėjimas. Dar labiau „Manchester United“. Tai buvo antras didžiausias pralaimėjimas mano karjeroje. Tai buvo ne tik tai, kad pralaimėjome 4:0, bet ir tai, kaip žaidėme. Tai buvo nepriimtina“.

Grahamo Poterio komanda ištrūko iš blokų, o ankstyvas Moisés Caicedo smūgis padėjo Braitonui vadovauti. Antrame kėlinyje Marc Cucurella, Pascalis Grossas ir išskirtinis Leandro Trossardas per 11 minučių įmušė naują žemumą „United“ komandai, kai komanda patyrė penktą nesėkmę iš eilės. Braitonas namuose nebuvo laimėjęs nuo Bokso dienos, tačiau atrodė, kad Kalėdos namų gerbėjams atėjo anksti po šios euforiškos pergalės.

“,”caption”:”The Fiver: sign up and get our daily football email.”,”isTracking”:false,”isMainMedia”:false,”source”:”The Guardian”,”sourceDomain”:”theguardian.com”}”>

The Five: prisiregistruokite ir gaukite kasdienį futbolo el. laišką.

Erikas ten Hagas siekia laimėti titulą „Ajax“ komandoje, prieš pradėdamas naują darbą „Old Trafford“, bet kai naujasis vadybininkas peržiūri šį siaubingą pasirodymą, jam gali būti atleista, kad suabejojo ​​savo sprendimu priimti iššūkį. Laukia didžiulis atstatymo darbas, o Braitonas negailestingai atskleidė visus sugriuvusios „United“ komandos trūkumus.

Poteris, kuris tai apibūdino kaip geriausią atmosferą per savo kadenciją prieš rekordinę Braitono minią, sakė: „Turėjome šiek tiek kentėti namuose, kad galėtume savo rėmėjams suteikti daugiau laimingų prisiminimų. Manau, šiandien atsigriebėme.

„Tai buvo puikus pasirodymas ir fantastiškas rezultatas. Kad ir kaip būtų kalbama apie pergales ir lygos lenteles, tai apie prisiminimų ir akimirkų, kuriomis galime pasidalinti su žmonėmis, kūrimą ir šiandien buvo ypatinga.

Šeimininkai puikiai pradėjo startą, bet Danny Welbeckas nesugebėjo nukreipti smūgio galva nuo Trossardo skersinio. Trossard atrodė nusiteikęs sukelti problemų „United“ ir grasino Braitonui.

„United“ pralaimėjo ankstesnes ketverias rungtynes ​​išvykoje, o jų žaidimas buvo neaiškus, o tai pabrėžė pastarojo meto kovas. Jų vangią pradžią apibendrino Cristiano Ronaldo, iš žaidimo pasiųsdamas trumpą perdavimą namų sirgalių džiaugsmui.

„Brighton“ buvo daug aštresnis į kamuolį ir jų pozityvumas buvo apdovanotas prasiveržimu 15-ąją minutę. Grossas smūgiavo į vartus ir kamuolys nukrito Caicedo, kuris smūgiavo žemu smūgiu iš aikštelės už Davido de Gea beviltiško panirimo į savo pirmąjį įvartį klube. Tai buvo ne daugiau, nei Braitonas nusipelnė.

Atsakydamas į tai, Bruno Fernandesas ambicingai bandė išmušti salvę iš aikštelės krašto, tačiau jo nesėkmingos pastangos nepavojingai iškrito iš žaidimo. Kitas buvo Nemanja Matic, bet vidurio puolėjo pastangos taip pat buvo labai netikslios.

„United“ sunkiai susidorojo su įtakingu Trossardu, o Welbeckas iš baudos smūgio paleido kamuolį virš skersinio, o „Brighton“ ir toliau dominavo.

Jie vėl grasino po to, kai Scottas McTominay’us neatsargiai perdavė kamuolį savo aikštės viduje, tačiau Trossardas atitraukė kamuolį nuo tolimojo virpsto.

Ronaldo prieš pertrauką turėjo galimybę pagaliau išbandyti Robertą Sánchezą iš pavojingos pozicijos atlikto baudos smūgio, tačiau apmaudžiai smūgiavo virš skersinio.

Moisésas Caicedo švenčia „Brighton“ įvartį prieš „Manchester United“.
Moisésas Caicedo švenčia „Brighton“ įvartį prieš „Manchester United“. Nuotrauka: James Marsh / Shutterstock

„Brighton“ priartėjo prie antro įvarčio pridėjimo prieš pat kėlinį, kai Raphaël Varane netinkamai suvaldė ilgą Sánchezo prošvaisą, tačiau Welbeckas nesugebėjo nukreipti savo salvės į tikslą. Tai būtų papildęs puikų šeimininkų pasirodymą pirmajame kėlinyje prieš trapius varžovus ir būsimo dominavimo ženklas.

Rangnickas nebuvo sužavėtas pirmosiomis 45 minutėmis ir nusprendė pristatyti Fredą ir Edinsoną Cavani vietoj Matic ir Anthony Elanga, atlikus dvigubą keitimą kėlinio viduryje.

Tačiau per tris minutes po starto iš naujo „United“ atsiliko dar labiau. Trossardas atmušė Cucurella, o ispanų gynėjas iš arti smūgiavo kamuolį į tinklo stogą. „Amex“ stadionas drebėjo, o „United“ buvo labai drebančioje vietoje.

Prireikė 55 minučių, kol „United“ pirmasis smūgiavo į vartus, tačiau Juano Matos salvė skriejo tiesiai į Sánchezo glėbį.

Braitonas padidino „United“ kančias savo trečiuoju įvarčiu, kai Trossardas žaidė Gross, o vidurio puolėjas ramiai šonu šono kamuolį pro De Gea.

Svečiams situacija pasidarė dar blogesnė, kai Diogo Daloto klirensas buvo įmuštas į vartus Trossardo dėl ketvirtojo Braitono įvarčio. VAR jį patikrino dėl galimo rankinio, tačiau „United“ atokvėpio neturėjo.

Alexis Mac Allister buvo atmetęs penktąjį Braitono įvartį, kai Dalotas atrėmė smūgį į virpstą. „United“ neviltis buvo apibendrinta, kai Cavani įvartis buvo pripažintas nuošalyje. Jis smūgiavo į vartus po to, kai Sanchezas atmušė Harry Maguire’o galva.

Welbeckas vos nepridėjo dar vieno įvarčio vėlai – jo smūgis nuskriejo pro virpstą, bet tai buvo penkių žvaigždučių pasirodymas iš Braitono ir dar vienas labai skausmingas smūgis šiai apgailėtinai „United“ komandai.