Conor Coady griebė paskutinio atokvėpio ekvalaizerį ir užbaigė „Wolves“ sugrįžimą į „Chelsea“ | Premier lyga

Antakio įbrėžimas. Nebuvo daug, bet užteko. Tai Toddas Boehly, kuris penktadienį pasirašė pirkimo sutartį Chelsea, atrodė, pripažino, ką sportas gali padaryti. Jo komanda pirmavo 2:0. Jie atrodė patogūs. Atrodė, kad tie neaiškūs rūpesčiai dėl „Arsenal“ ir „Tottenham“ pasivijimo išnyks vėjyje. Tačiau Conorui Coady’ui įmušus išlyginamąjį įvartį per traumos laiką, realybė išaiškėjo: „Chelsea“, praradusi formą, laukia rimtos kovos dėl vietos geriausiųjų ketverte.

„Boehly“ pirkimas bus vykdomas tol, kol bus patvirtintas Premier lyga ir JK vyriausybė. Pirmasis turėtų būti formalumas; pastarasis gali būti daug sudėtingesnis, jei tik dėl logistinių priežasčių. Boehly šeštadienį buvo prie Stamfordo tilto, sėdėdamas beveik tuščioje įmonės dėžėje, nors pirmininkas Bruce’as Buckas prie jo prisijungė įpusėjus.

Atsižvelgiant į tai, kad didžioji dalis futbolo prieš kėlinį buvo nevienoda, nepasitikėjimas abiejose pusėse pasireiškė keistu žaidimu, kuris kartais pavykdavo vienu metu būti pusiau tempu ir siautulingu, jis greitai atsidūrė dėmesio centre. Kiekvienu veiksmo momentu kildavo pagunda pakelti akis ir įvertinti jo reakciją. Kaip ir Romanas Abramovičius, kuriam JK vyriausybė privertė parduoti klubą, Boehly apsirengia. Nešiojantis akinius nuo saulės, kol debesys pasitraukė įpusėjus antrajai pusei, jis šeštadienį buvo ištirtas laisvalaikis, apsirengęs marškinėliais ilgomis rankovėmis iki alkūnių atstumtomis rankovėmis, o viena treniruokliu apvilkta pėda buvo atremta į sėdynės atlošą. prieš jį.

Tada atėjo perėjimo apeigos. Kai 39-ąją minutę Ruben Loftus-Cheek atmušė kamuolį iš arti, Boehly atsistojo ir plojo, nykščiu ir rodomuoju pirštu nušvilpė – tai aukšto tarifo technika, kuri padidino jo alfadomumą. Atrodė, kad tai buvo kažkas, kas buvo sėkmingas koledžo sportininkas.

Kai po kelių minučių VAR pagaliau padarė išvadą, kad Loftus-Cheek buvo nuošalyje, o kamuolys pataikė atgal nuo Antonio Rüdigerio ant Romelu Lukaku kelio, o po to krito vidurio puolėjui, Boehly atrodė sutrikęs, išskėsdamas rankas suglumęs prieš atsisėsdamas purtydamas. iš galvos ir sumurmėjo posakis. Mes visi ten buvome.

Toddas Boehly švilpia švęsdamas Rubeno Loftuso-Cheeko galiausiai neįskaitytą įvartį pirmajame kėlinyje.
Toddas Boehly švilpia švęsdamas Rubeno Loftuso-Cheeko pirmame kėlinyje neįskaitytą įvartį. Nuotrauka: Dave’as Shoplandas//Shutterstock

Visa tai labai skyrėsi nuo plojimų tuščiu veidu, kuris anksčiau buvo charakterizuojamas „Chelsea“ savininkui. Per trijų minučių VAR uždelsimą Boehly pademonstravo daugiau emocijų nei Abramovičius per 19 metų.

Antrajame kėlinyje Boehly atrodė susitaikęs su VAR ypatumais, nes VAR mįslingai skyrė 11 m. baudinį už Romain Saïss ir Romelu Lukaku raizginį, kuris neatrodė nei aikštėje, nei pražanga. Kai belgas atsivertė, Boehly smūgiavo į orą. Lukaku antrasis, užkluptas po Coady klaidos, atnešė tiesiog plojimus.

Po septynių taškų iš praėjusių šešerių lygos rungtynių buvo galvojama, kad „Chelsea“ sugrąžinti į vėžes buvo tik šiurpi pergalė. Visgi nesėkmingiausias pasaulio puolėjas Timo Werneris du kartus atrėmė José Sá. Kai jis tvarkingai finišavo, jis buvo nubaustas už klipą ant Saïss kulno. Kai kur yra didžiulė įvarčių saugykla su jo vardu.

“,”caption”:”The Fiver: sign up and get our daily football email.”,”isTracking”:false,”isMainMedia”:false,”source”:”The Guardian”,”sourceDomain”:”theguardian.com”}”>

The Five: prisiregistruokite ir gaukite kasdienį futbolo el. laišką.

„Wolves“ treneris Bruno Lage’as praėjusią savaitę pralaimėjimą 3:0 namuose „Brighton“ apibūdino kaip „blogiausią pasirodymą“ savo vadovavimo metu. Tai buvo daug geriau, o Saïssas, Leanderis Dendonckeris ir Hwang Hee-chanas turėjo progų net prieš puikų Trincão smūgį 79-ąją minutę. Édouardas Mendy puikiai atmušė kamuolį ir atmetė jam 85-ąją minutę išlyginantį įvartį. Bet kaip atrodė, kad „Wolves“, deja, patirs aštuntą pralaimėjimą per 11 rungtynių, vėlyvas perdavimas iš dešinės atnešė Coady’s išlyginimą.

Akivaizdu, kad būtų perdėta teigti, kad „Chelsea“ reikia Čempionų lygos futbolo, tačiau dėl kvalifikacijos Boehly viskas bus aiškesnė tiek biudžeto, tiek klubo pajėgumo pritraukti žaidėjus atžvilgiu. Pamažu sankcijų debesys ima ryškėti ir galima klubo ateitis ima ryškėti, bet tik pamažu, o dėl dabartinės formos nuosmukio viskas darosi dar miglotesnė, nei galėjo būti kitu atveju.