„Everton“ sirgaliai įsiveržia į aikštę prieš pilną etatą, nes beprotiškas sugrįžimas užtikrina „Premier“ lygos saugumą

Rėmėjai įsiveržė į Goodison Park aikštę per „Premier“ lygos susidūrimą su „Crystal Palace“, kai dramatiškas Dominiko Calverto-Lewino įvartis sukėlė siautulingas šventes.

Vaizdo įrašas įkeliamas

Vaizdo įrašas nepasiekiamas

Lampardas ragina „Everton“ ir toliau kovoti dėl taškų

Everton rėmėjai įsiveržė į Goodison Park aikštę, kai Toffees baigė jaudinantį apsisukimą, kad užtvirtintų savo Premier lyga išlikimas.

Frankas Lampardas ‘s vyrai atsidūrė 2-0 pertraukoje prieš Krištoliniai rūmai ketvirtadienio vakarą – Jeanas-Philippe’as Mateta ir Jordanas Ayew pelnė pranašumą Patricko Vieiros auklėtiniams. Tačiau šeimininkai po pertraukos buvo kitokie.

Michaelas Keane’as netrukus po pertraukos rado jiems atramą, kol Richarlisonas ėmėsi lyginti padėtį. Dominicas Calvertas-Lewinas 85-ąją minutę Merseyside’o aikštėje jis atkovojo įsimintiną rezultatą, kuomet jis vis labiau priartėjo prie išlikimo.

„Everton“ sirgaliai įsiveržė į aikštę prieš pilną laiką, kai Dominicas Calvertas-Lewinas įmušė įvartį
(

Vaizdas:

beIN sportas)

Įvartis taip pat sukėlė didžiules šventes aikštėje, nes daugybė sirgalių įsiveržė į aikštę ir užplūdo žaidėjus, likus žaisti daugiau nei penkias minutes.

Tada jie sekė dar viena invazija po pilno etato ir pergalės buvo pakankamai Everton užtvirtinti savo vietą Premier lygoje kitoje kampanijoje po labai nuviliančio sezono Merseyside.

Rėmėjai, žinoma, turėjo būti išvalyti, kad žaidimas vėl prasidėtų, o invazija kels susirūpinimą dėl kelių nuviliančių incidentų pastarosiomis savaitėmis. „Sheffield United“ Billy Sharpas buvo užpultas po Notingemo Foresto atkrintamosiose pergalės „City Ground“ savaitės viduryje..

Po to, kai pergalė užtikrino savo „Premier“ lygos saugumą, sekė visapusiška invazija

Profesionalių futbolininkų asociacija netrukus po incidento paskelbė pareiškimą, kuriame išreiškė susirūpinimą dėl pastarojo meto incidentų padaugėjimo ir taip pat siunčia geriausius linkėjimus Sharpui. Jame buvo rašoma: „Esame sukrėsti ir pasibaisėję dėl beprasmio gerbėjo puolimo prieš Sheffield United žaidėją Billy Sharpą.

„Futbolo aikštė yra mūsų narių darbo vieta, tai vienas iš augančių incidentų šį sezoną…

„Prieš kitą sezoną reikia peržiūrėti rungtynių dienų saugumą ir sirgalių sutrikimus, o žaidėjų saugumą didinsime su klubais, lygomis ir JK futbolo policijos padaliniu. Futbole tokiam elgesiui nėra vietos.

Calvert-Lewin įvartis sukėlė džiugias scenas Goodisono parke
(

Vaizdas:

Michael Regan / Getty Images)

Ar „Everton“ kitą sezoną turėtų laikytis Franko Lampardo? Išsakykite savo nuomonę toliau pateiktuose komentaruose.

“Pripažįstame, kad stiuardams ir policijai tenka labai sunkus darbas, įtariamasis buvo suimtas, o Notingemo miškas patvirtino, kad nusikaltėliui bus uždrausta iki gyvos galvos. Galiausiai, mūsų mintys yra su Billy ir tikimės, kad jis greitai pasveiks.”

Kalbant apie „Everton“, jie dabar žengia į paskutines sezono rungtynes, garantuodami savo saugumą „Premier“ lygoje. Jie užbaigia savo susirėmimu prieš Arsenalaskurie, pasibaigus sezonui, dar turi už ką žaisti.

Gunners siekia įveikti šiaurės Londono varžovus „Tottenham“. „Hotspur“ į finalą Čempionų lyga vietą, tačiau Franko Lampardo „Toffees“ tikrai sieks užbaigti sezoną teigiamai, kai keliaus į „Emirates“ stadioną.