Gepardai, priversti gilintis į priekį, laimėdami Liūtus

Penktadienio vakarą „Currie“ taurės rungtynėse „Cheetahs“ niekada nepatyrė visko savaip.

Kaip atsitiko: Liūtai prieš gepardus

Puikus svečių pasirodymas antroje pusėje leido jiems užsitikrinti pergalę rungtynėse, kuriose Liūtai iš anksto susikrovė persvarą, bet negalėjo išsilaikyti, nes jiems kainavo netinkama drausmė.

Aikštės šeimininkai buvo priversti keistis prieš prasidedant rungtynėms, o krašto puolėjas Emmanuelis Tshituka buvo priverstas pasitraukti iš komandos.

Jį pakeitė Lindo Ncusane, o Markas Snymanas perėjo ant atsarginių suolo.

Atlaikę ankstyvą „Cheetahs“ sukeltą audrą, „Lions“, kurie po gudraus elgesio pradėjo rezultatą, 12-ąją minutę įveikė krašto puolėją Steaną Pienaarą.

Krašto gynėjas Tiaanas Swanepoelis aikštės šeimininkams išsiveržė į priekį 7:0.

Swanepoelis padidino skirtumą iki 10:0 skirdamas baudinį 16-ąją minutę po to, kai Fransas Steynas buvo nubaustas už aukštą ataką.

Tada gepardai du kartus buvo atmesti dėl pažeidimų, nes jie liko be įvarčių ketvirtį rungtynių.

Dar vienas Swanepoel baudinys 26-ąją minutę parodė, kad „Lions“ padidino savo pranašumą iki 13:0 po to, kai Ruanas Pienaaras buvo nubaustas už tai, kad atsidūrė nuošalyje.

„Cheetahs“ komandai pasisekė trečią kartą, nes 27-ąją minutę Gideonas van der Merwe sudužo po puikaus vairavimo smūgio.

„Pienaar“ pridėjo priedų, kai svečiai sumažino „Lions“ pranašumą 13:7

37-ąją minutę „Cheetahs“ išsiveržė į priekį 14:13, kai Marnusas van der Merwe’as pelnė įvartį iš kito puikaus ridenimo.

Tačiau „Liūtai“ atakavo iš karto iš naujo ir buvo apdovanoti 20:14 persvaroje įpusėjus po to, kai „Ncusane“ atsitrenkė į nesėkmingą bandymą.

Antrojo kėlinio pradžioje Swanepoelis ir Pienaar apsikeitė baudiniais, o 50-ąją minutę rezultatas svyravo iki 23:17.

Dar vienas Swanepoel baudinys parodė, kad „Lions“ padidino savo pranašumą iki 26:17, likus žaisti ketvirtį.

Gepardai vėl atsigręžė į savo įspūdingą riedėjimą, kad sugrįžtų į rungtynes, kai atsitrenkė į Liūtų liniją.

Galiausiai kamuolys praskriejo pro krašto puolėją Duncaną Saalą, kuris įmušė įvartį dešiniame kampe.

„Pienaar“ rezultatyvų perdavimą atliko įtemptu kampu, nes šeimininkų pranašumas buvo sumažintas iki 26:24.

Cheetahs puolėjams pradėjus perimti kontrolę, o Liūtams nukraujuojant baudas, Cheetahs antrą kartą rungtynėse pataikė į priekį rezultatu 27:26, dėka dar vieno Pienaar baudinio.

Tačiau šeimininkams nepadėjo, kai 70-ąją minutę pakeitęs kraštą Junioras White’as buvo išmuštas aukštu smūgiu.

Svečiai iškovojo pergalę iš užpakalio, kai pakeitęs kaušelį Louisas van der Westhuizenas atliko pavertimą iš eilės ir išvedė Cheetahs į priekį 32:26 likus vos keturioms minutėms.

Dar vienas „Pienaar“ baudinys po minutės laiko užtikrino „Cheetahs“ pergalę 35:26.

Dėl šios pergalės „Cheetahs“ išlieka žurnalo viršuje, o „Lions“ – 8-oje vietoje.