Luton Town 1:0 Skaitymas: Harry Cornicko įvartis leidžia Hatters patekti į atkrintamąsias

Lutonas švenčia
Harry Cornickas pataikė į tuščius vartus po to, kai „Reading“ vartininkas Orjanas Nylandas nepamatė „Luton“ puolėjo už savęs.

Harry Cornickas užsitikrino vietą čempionato atkrintamosiose Lutonui po gėdingos „Reading“ vartininko Orjano Nylando klaidos, kuri bus skirta „bloopers“ archyvui.

Cornicko įvartis pirmojo kėlinio pertraukos metu užtikrino, kad „Hatters“ užėmė šeštąją vietą lentelėje, o dabar atkrintamųjų varžybų pusfinalyje jie susikaus su „Huddersfield“, nes jų „Premier“ lygos svajonė tęsiasi.

Įvartis buvo įmuštas po to, kai norvegas Nylandas rideno kamuolį į savo baudos aikštelės viršų, kai ruošėsi įveikti, visiškai nežinodamas, kad Cornickas slepiasi už jo.

Savo siaubui Lutono puolėjas spruko į akiratį, palietė kamuolį į erdvę, apsisuko ir dešiniuoju batu pavertė kamuolį į tuščius vartus, kai žiūrėjo nelaimingas vartininkas.

Praėjus aštuoneriems metams po to, kai jie buvo ne lygos komanda, Lutonas žinojo, kad pergalė užtikrins jiems vietą čempionato šešete, tačiau jie turėjo atsakyti į pirmadienio pažeminimą 7:0 „Fulham“.

Skaitymas jau buvo saugus, tačiau tai buvo 25-asis jų pralaimėjimas sezone. Paulo Ince auklėtiniai užėmė 21 vietą ir keturiais taškais viršijo apatinį trejetuką.

Lutonas turėjo išsiveržti į priekį pirmosiomis minutėmis, kai Cameronas Jerome’as buvo išsiųstas į vartus, tačiau jis negalėjo įveikti Nylando.

Jerome’as priartėjo antrajame kėlinyje, kai smūgiavo į skersinį, o Jamesas Bree taip pat realizavo baudos smūgį.

Draudimo įvarčio Nathano Joneso komandai nepavyko pasiekti, tačiau įvarčiai kitur užtikrino taikų namų komandos finalą – ir Middlesbrough, ir Millwall pralaimėjo.

Antrojo kėlinio viduryje „Reading“ priartėjo prie lyginamojo įvarčio, ​​tačiau Mattas Ingramas atmušė Michaelo Morrisono smūgį galva nuo Josho Laurento skersinio.

Lutono vadovas Nathanas Jonesas BBC Three Counties radijui sakė:

„Žinojome apie balus kitur, todėl nebuvo per daug nervų.

„Džiaugiuosi, kad laimėjome rungtynes ​​ir pelnėme 75 taškus, o tai buvo mūsų tikslas sezono pradžioje.

„Turėjome nuostabų sezoną, prieš dvejus metus buvome čia, kad išliktume lygoje, o dabar turime galimybę išeiti iš lygos.

– Labai didžiuojuosi visu klubu.

Skaitymo vadovas Paul Ince sakė BBC Radio Berkshire:

„Sakiau berniukams eiti išreikšti save, bet pradėjome lėtai, o nuo tada, kai čia buvau, kartais pradedame lėtai ir tai mums kainavo.

„Pritrūko vienos akimirkos ir jauti užuojautą vartininkui, nes jis taip pat puikiai atrėmė.

„Džiaugiuosi, kad šiandien mums taško neprireikė.

„Antroje pusėje maniau, kad buvome puikūs ir nusipelnėme lygiaverčio įmušimo.