Meadui ir Foordui smogė „Arsenal“ įveikęs „Spurs“ ir pateko į WSL čempiono titulą iki paskutinės dienos | Moterų superlyga

„Arsenal“ vadovas Jonas Eidevallas pareiškė, kad jo komanda turi „tikėti, kad viskas įmanoma“, kai jo komanda užtikrino, kad WSL trofėjaus tikslas bus sprendžiamas paskutinę sezono dieną, 3:0 nugalėjus Tottenham. „Emirates“ stadionas.

Ketvirtosios minutės smūgis įtakingam puolėjui Beth Mead ir du Caitlin Foord įvarčiai per antrąjį kėlinį priartino „kanonierius“ į lygos lyderių „Chelsea“ likusį vienerias rungtynes.

Per aštuonias rungtynes, kurias abi komandos žaidė nuo tada, kai 2019 m. „Tottenham“ buvo pakeltas į WSL, „Arsenal“ laimėjo septynis kartus (įskaitant pergalę baudiniais Lygos taurėje) ir nė vieno nepralaimėjo, o vienintelės lygiosios tarp jų buvo atvirkščiai. vyks lapkričio mėnesį. Per tas aštuonerias rungtynes ​​„Arsenal“ pelnė 29 įvarčius ir praleido tik penkis kartus.

„Gunners“ lygiosiomis su „Tottenham“ lapkritį rodė, kad atotrūkis tarp moterų futbolo sunkiasvorių ir jų varžovių šiaurės Londone mažėja. Po siaubingos sezono pradžios du taškai, išmesti avilyje, buvo pirmasis dėmelis nepriekaištingoje Gunners lygos kampanijoje.

Po tų rungtynių „Tottenham“ treneris Rehanne’as Skinneris sakė, kad „Arsenal“ ir Anglijos vidurio gynėjas Leah Williamson jai pasakė, kad „Spurs“ progresas daro šį „tinkamą Šiaurės Londono derbį“.

Norėdamas išnaudoti besiplečiantį abiejų komandų konkurencingumą, „Arsenal“ surengė lygiąsias rungtynes ​​„Emirates“ stadione šeštadienį, kovo 26 d. Tuomet atidėjimas dėl Covid protrūkio Totenhame buvo nemalonus, nes rungtynes ​​iš geriausio savaitgalio laiko buvo perkeltas į trečiadienio vakarą. Turėjo įtakos rinkėjų aktyvumui, nes pusė atviros žemesnės pakopos buvo gerokai mažesnės.

Tačiau per keturias minutes atvykusieji buvo apdovanoti pirmuoju WSL Šiaurės Londono derbio įvarčiu Emyratuose. Tikslingą Williamsono perdavimą atakavo Meadas, kuris įbėgo į baudos aikštelę, permetė kamuolį ant kairiosios kojos ir praskriejo Tinja-Riikka Korpela.

Be to, Eidevall nurodė, kad kaklaraištis gali būti mėlynių. „Mes žaisime prieš fizinę, šiurkščią pusę, kuri bandys išmušti iš žaidimo tempą ir jie tai daro labai gerai. Gerbiu juos už tai, kad norime pademonstruoti savo futbolą, kurti ir žaisti kamuolį. Bus įdomu pamatyti, kuris stilius laimės žaidimą.

Jis neklydo. Iki kėlinio „Spurs“ praleido aštuonias pražangas prieš „Arsenal“ vieną, o vidurio puolė Maéva Clemaron ir puolėja Rachel Williams, lapkričio mėnesį „Tottenham“ pirmenybėse įmušusi, ypač sunkiai kovojo. Iki pilno etato buvo nuo 12 iki keturių.

„Tai ir ideologinė kova, ir, žinoma, mūšis tarp klubų. Tai du labai skirtingi stiliai, kurie kovoja vienas su kitu, ir aš labai džiaugiuosi, kad šiandien futbolas laimėjo“, – po to sakė Eidevall.

Manchester City put themselves in the driving seat for Champions League qualification after a 6-0 victory over Birmingham, who were relegated from the Women’s Super League.

Gareth Taylor’s side moved above rivals Manchester United into third, meaning they only need a point in Sunday’s final-day clash with Reading to seal a European spot – barring a huge swing in goal difference.

That looks more than likely after they racked up an eighth WSL win in a row, with Georgia Stanway (2), Lauren Hemp, Alanna Kennedy, Chloe Kelly and Laura Coombs getting on the scoresheet in another goal glut just days after putting seven past Brighton.

The defeat for Blues ended their stay in the WSL, of which they were a founder member in 2010. All six goals came in the second half as Stanway opened the scoring in the 57th minute with a low drive from 20 yards and Hemp made it two three minutes later with a close-range finish.

The floodgates had opened after Stanway added her second with a tap-in just after the hour, with Kennedy then heading home a corner and Kelly converting from close range.

Coombs rounded off the scoring in the 88th minute when she found the net from the edge of the area. PA Media

“,”credit”:””,”pillar”:2}”>

Trumpas vadovas

Birmingemas patyrė WSL iškritimą

Rodyti

„Manchester City“ atsidūrė Čempionų lygos kvalifikacijos vairuotojo vietoje po pergalės 6:0 prieš „Birmingham“, kuri iškrito iš moterų superlygos.

Garetho Tayloro auklėtiniai pakilo virš varžovų „Manchester United“ į trečią vietą, o tai reiškia, kad jiems tereikia taško paskutinės dienos rungtynėse su „Reading“, kad užsitikrintų vietą Europoje – neskaitant didžiulio įvarčių skirtumo svyravimo.

Tai atrodo daugiau nei tikėtina po to, kai jie iškovojo aštuntą WSL pergalę iš eilės, kai Georgia Stanway (2), Lauren Hemp, Alanna Kennedy, Chloe Kelly ir Laura Coombs atsidūrė dar viename įvartyje, praėjus vos kelioms dienoms po septynerių įmušimo prieš Braitoną. .

„Blues“ pralaimėjimas baigė jų buvimą WSL, kurios steigėjais jie buvo 2010 m. Visi šeši įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje, kai 57-ąją minutę Stanway atidarė įvartį žemu smūgiu iš 20 jardų, o Hemp pasiekė du. po trijų minučių su finišu iš arti.

Užtvarai atsidarė po to, kai Stanway’us pridėjo antrą kartą, kai tik po valandos paleido Kennedy į kampą, o Kelly atsivertė iš arti.

Coombs užbaigė įvartį 88-ąją minutę, kai iš aikštės krašto atrado vartus. PA žiniasklaida

Dėkojame už jūsų atsiliepimus.

Neilgai trukus po Meado įvarčio, ​​„Spurs“ sunkiai priartėjo prie lyginamojo įvarčio, ​​kai kamuolys skriejo aplink „Arsenal“ vartus, kol Meadas blokavo Kyah Simono pastangas, o Vivianne Miedema netrukus po to atitolino australę.

Antrajame kėlinyje istorija klostėsi panašiai – Arsenal kontroliavo kamuolį ir puolė sekundę, tačiau sunkiai prasibrovė per baltų marškinėlių krantus.

71-ąją minutę jie pagaliau išsiveržė į priekį. Trumpas Miedema kampinis į Meadą buvo atmuštas olandų puolėjui, kurio smūgį Korpelos koja atrėmė tik Foordui įsmeigti į galinį virpstą.

“,”isTracking”:false,”isMainMedia”:false,”source”:”The Guardian”,”sourceDomain”:”theguardian.com”}”/>

Mažiau nei po 10 minučių buvo trys, kai Miedema plačiai nukirto kamuolį Meadui, kuris tą patį padarė ir Foord, laukiančiam jos kairėje, o australų puolėjas vienu prisilietimu įmušė kamuolį į viršutinį kampą.

„Spurs“ turėjo galimybę paguodą atlikti po 11 metrų baudinio, kai Angela Addison švelniai nusileido aikštėje, kurią spaudė gynėja Lotte Wubben-Moy, tačiau Addisono 11 metrų baudinys atitrūko tiesiai.

„Prieš vartus darome nemažai brangiai kainuojančių klaidų ir tai yra kažkas, ką turime pagerinti“, – sakė Skinneris.

„Arsenal“ viltis nuversti nuo sosto valdančius čempionus „Chelsea“ išlieka gyva. Sekmadienio pietų metu kanonieriai turi laimėti West Hame ir tikėtis, kad „Manchester United“ gali paneigti „Chelsea“ pergalę Kingsmeadow stadione ir nusiųsti trofėjų į šiaurę per upę.

„Niekada nesu „Man United“ gerbėja, tai įrašyk“, – juokėsi Williamson, kuri sakė, kad per jų žaidimą nenorėjo sužinoti rezultato pietvakarių Londone.Užsiprenumeruokite mūsų naująjį moterų futbolo naujienlaiškį.