Miunsteris 24:24 Tulūza (AET): čempionų titulą ginantys futbolininkai laimėjo dramatišką Europos taurės ketvirtfinalį baudinių serija | Regbio sąjungos naujienos

Tulūza Europos čempionų taurės ketvirtfinalyje švenčia pergalę prieš Munsterį

Europos čempionų titulą ginanti Tulūza dramatiškai pateko į pusfinalį, kai Dubline 11 metrų baudinių serijoje įveikė Munsterį, kai rungtynės baigėsi 24:24.

„Aviva“ stadione žaidė prieš daugiau nei 40 000 sirgalių dėl to, kad Thomond Parkas nebuvo pasiekiamas dėl Ed Sheerano koncertų vietoje, Munsteris atliko bandymus per Alexą Kendelleną, Keithą Earlą ir Mike’ą Haley, nes jie pirmavo 10 taškų iki 14 minučių. eiti, o nuo trijų iki keturių minučių žaisti.

Iš tiesų, kapitono Peterio O’Mahony, vėliau pavadinto geriausiu rungtynių žaidėju, pasitraukimas dėl traumų, kai Munsteris vis dar pirmavo 10 taškų, pasirodė esąs labai svarbus.

Matthisas Lebelis (du) ir Romainas Ntamackas įmušė įvartį Tulūzos gretose, o krašto gynėjas Thomas Ramosas pridėjo tris konversijas ir atliko baudą.

Per pratęsimą taškai nebuvo dalijami, Munsteriui du kartus nepavyko įmušti Beno Healy, o Ramosui – Tulūzai, o komandos jau buvo lygios atlikus įmuštus bandymus, spyriai į vietą buvo lemiami.

Paskyręs po tris spyrius, Munsteris praleido tris iš penkių bandymų su Healy (du kartus) ir Conoru Murray, o Tulūza nusileido keturis per Antoine’ą Dupontą (du), Ntamacką ir Ramosą.

Tulūzos žaidėjas Antoine'as Dupontas per šaudymą pasižymėjo du kartus

Tulūzos žaidėjas Antoine’as Dupontas per šaudymą pasižymėjo du kartus

Atsikračius penkių startuolių Dave’o Kilcoyne’o (kaklo), antrosios eilės Tadhgo Beirne’o (šlaunies), 8-osios Gavino Coombeso (kulkšnies), šonininko Johno Hodnetto (kelias) ir krašto Andrew Conway (kelias), Munster pradėjo ryškiai su kamuoliu rankoje, bet buvo anksti sustabdyti dėl kaklo pasukimo prie Tulūzos 22.

Atsakydama Tulūza įsitraukė į savo puolimo vagą, o Munsteris turėjo padėkoti Murray už itin svarbų Thomaso Ramoso atmušimą, o šonininkai Kendellen ir O’Mahony kartu skyrė didžiulę baudą, kad pašalintų pavojų.

O’Mahony atmušė kontrataką kitame gale, kai Miunsteris išskyrė teritorijos kerus, o Airijos provincija spyrė į kampą po to, kai Tulūza nustojo koją – toks sprendimas parodė, kad Kendellen puikiai iškovojo valdžią pirmajame bandyme. iš kaklaraiščio.

Tulūzos atsakas buvo iš karto, kai vidurio žaidėjas Pierre’as Fouyssacas spurtavo per mirtiną linijos pertrauką ir, nors Munsteris stengėsi jį pasodinti į žemę, Ntamackas, iš pradžių numetęs kamuolį, pasiėmė ir ištempė įvartį, o rezultatas išliko TMO patikrinimas. už pasibeldimą.

Ankstyvuosiuose mūšiuose dominuoja Tulūzos muštynės

Tulūzos ekipa buvo pranašesnė iš pirmųjų keitimų, o prancūzai, atlikę pirmąjį įdėjimą, išsiveržė į priekį ir gavo dominuojančią baudą, kad padėtų žymeklį.

Kitas baudinys prieš Munsterį – šį kartą už aukštą atmušimą – matė, kaip Ntamack spyrė į kampą, ir tai buvo klaidingas sprendimas, kai Munsterio gautas smūgis puikiai privertė atgauti kamuolį.

Tulūza pelnė baudą prieš galvą po to, kai buvo muštasi, tačiau tai reiškia, kad Munsteris nesugebėjo pašalinti pavojaus, o 14 geriausių ekipų rinktinė po sprendimo paragino atakuoti.

Turint puikią platformą dirbti, kai Tulūzos būrys vėl veržėsi į priekį, jų sumanios nugaros staigiai žaisdavo visoje aikštėje, kad krašto Lebelis užbaigtų nuostabų rezultatą 27 minutes.

Ntamackas sėkmingai atliko sudėtingą konversiją ir išsiveržė į priekį 14:7, o „Munster“ krašto gynėjas Mike’as Haley surengė kitą daug žadančią ataką Tulūzos kėlinyje.

34-ąją minutę O’Mahony rikiuotės pavogimas atvėrė kelią Munsteriui pridėti papildomų taškų, nes Tulūza buvo nubausta už koją kito gedimo metu, tačiau Carbery prastai išmušė iš 40 metrų.

Likus penkioms pirmojo kėlinio minutėms, teisėjai, atrodo, nepataikė į Tulūzą, pernešdami kamuolį atgal per savo bandymo liniją, tačiau Munsteris atitolino jį už nugaros, kad likus žaisti minutei būtų atliktas antrasis bandymas.

Chriso Farrello gautas žetonas ir persekiojimas atnešė Munsteriui išsirikiavimą 22-oje, o kai Springboko centras Damianas de Allende padarė žalą galingu nešimu ir palaida galva Joshas Wycherley parodė puikias rankas šalia try-linijos, Earlsas buvo pasiruošęs nusileisti plačiai. po ilgo Carbery perėjos.

Carbery atitolino savo ankstesnį pralaimėjimą, kad pasiektų puikų konversiją netoli krašto krašto, palikdamas pulsuojančios kovos kėlinio rezultatą 14:14.

Munsteris išslydo 10 taškų persvara

Audringas Munsteris atmušė kontrataką po gyvybiškai svarbaus Earlso smūgio, kuris suteikė jiems galimybę pelnyti taškus antrajame kėlinyje, tačiau Carbery vėl buvo nepasiekęs tikslo dar vienu prastu nepataikymu.

Ir vėl Munsteris smūgiavo už nugaros, kai Haley trečiam bandymui nuslydo 44 minutes po nuostabios Farrell pertraukos išorėje, po to, kai Simonas Zebo meistriškai atmušė aukštą kamuolį.

Tulūza atsakė keliais įspūdingais perdavimais, kurie iškėlė juos į aikštę ir pateko į 22, o Munsteris ataką numalšino tik puikiu Wycherley baudiniu.

51 minutę Tulūzos užraktas Rory Arnoldas buvo išsiųstas į nuodėmių dėžę, kad pakeltų Zebą virš horizontalės taške, o spygliuočiai, ko gero, pasisekė išvengti raudonos spalvos, kai Munsterio sparno galva atsitrenkė į velėną.

Pakaitinis Tulūzos šuolis Peato Mauvaka užsidirbo pagrindinį baudinį su savo 22, kai Munster atakavo prieš 14, bet Munsteris tada demonstravo savo nuostabų gynybos elementą, kai O’Mahony ir Jackas O’Donoghue kartu sulaikė Dupont ir iškovojo apyvartą.

Maxime’as Medardas vėliau smūgiavo į Murray smūgį iš aikštės, kuris, atrodo, buvo per ilgas, su Munsteris, o kai Fouyssac atmušė Farrellą po smūgio, Carbery pasinaudojo paprastomis pastangomis ir pasiekė 10 taškų pranašumą 24 m. -14.

Nuvertus Diarmuido Barrono rikiuotę Toulouse 22 greitkelyje, kita Munsterio galimybė išslydo, o Tulūzai atstačius 15, Farrellas įsiveržė giliai į Miunsterio pusę, kad paskatintų Tulūzos spaudimą, kuris buvo panaikintas tik tada, kai O’Mahony sugalvojo kitą. puiki gedimų apyvarta.

Po to O’Mahony buvo priverstas pasitraukti dėl rankos traumos, tačiau Munster vartų linijos pasipriešinimas nesumažėjo, kai Zebo plačiai numušė Pitą Ahki, o Jasonas Jenkinsas atėmė kamuolį.

Iš nieko, Tulūza smogė sensacingam bandymui, likus 14 minučių, kai gražiai užmaskuotas Mauvaka perdavimas be žvilgsnio pamatė, kad Lebelis spruko į kosmosą ir žingsniavo Zebo, kad pasiektų įvartį.

Bausmė prieš Barroną už nepaleidimą gedimo metu prieš pasikėsinimą į šakalą, Tulūza sugrįžo į Munster 22, tačiau ilga Tulūzos puolimo strofa buvo nutraukta, kai Cyril’as Baille’as pasibeldė po Johno Ryano iššūkio.

Tačiau vėl muštynėse Tulūza laimėjo baudą į galvą, kurią Ramosas išlygino, likus nedaug laiko.

Antroje eilėje žaidėjas Thomas Ahernas skyrė baudą nuo pakartotinio starto už tai, kad suvaidino žmogų ore, todėl Tulūza suteikė dar vieną galimybę atakuoti paskutiniame etape, tačiau du paskutiniai smūgiai išnaudojo galimybę.

Paskutinė bauda prieš Tulūzą už sumuštą ranką leido Benui Healy įmušti 55 metrų baudinį, kai laikrodis buvo raudonas, tačiau jo pastangos nukrito centimetrais, kad baigtųsi rungtynes ​​prireikė pratęsimo.

Dvi puikios progos aplenkė Munsterį, kai Ahernas praskriejo pro šalį, bet buvo tiesiog nukritęs atgal, o prieš De Allende spyrė, kai jis turėjo skristi iš kairės.

Paskutinį pratęsimo laikotarpį ir beveik nepakeliamai įtemptoje atmosferoje Healy sėkmingai įmušė įvartį, pasinaudodamas baudos pranašumu, o po to Munsteris atidavė dar vieną baudą ties savo įmušimu, šį kartą kai gerai. – patalpintas Tulūzos 22.

Likus dviem minutėms iki pratęsimo, atėjo Tulūzos eilė atmušti įvartį, nes Ramosas nesugebėjo tinkamai sujungti, o Healy prasipjovė paskutinę rungtynių minutę Munsteriui.

Tai reiškė, kad Europos taurės rungtynėse antrą kartą lems atmušimus dėl vietos, o Tulūza vėl sulaužys Miunsterio širdis Europoje.