R Madridas 3:1 „Man City“.

Madrido „Real“ stulbinančiai vėlai sugrįžo prieš „Manchester City“ ir surengė Čempionų lygos finalą su „Liverpool“, nes pratęsimo baudinio nugalėtojas Karimas Benzema suteikė jiems neįtikėtiną pergalę bendru rezultatu 6:5 prieš „City“.

90-ąją minutę „Bernabeu“ aikštėje 13 kartų nugalėtojai atsiliko 5:3, kai Rijadas Mahrezas išvedė „City“ į priekį (73).

Tačiau du įvarčiai per dvi minutes atsarginį žaidėją Rodrygo 91-ąją minutę dramatiškai pavertė „Real“ rezultatu 2:1 (5:5) ir rezultatas buvo pasiektas pratęsime.

Penktąją pratęsimo minutę Benzema pelnė 11 metrų baudinį, kai jį partrenkė Rubenas Diasas.

Komandos naujienos

• Madrido „Real“ po pralaimėjimo pirmosiose rungtynėse atliko du pakeitimus, kai Casemiro grįžo į vidurio stulpelį, o Rodrygo iškrito, o Nacho pakeitė Davidą Alabą, kuriam užteko tik ant atsarginių žaidėjų suolo.
  • „Man City“ taip pat atliko du pakeitimus po pergalės namuose prieš „Real“, kai Kyle’as Walkeris grįžo po traumos ir pakeitė Johną Stonesą, o Joao Cancelo grįžo iš diskvalifikacijos ir užėmė Oleksandrą Zinčenkos vietą.

„City“ priartėjo prie 11 metrų baudinių serijos, bet Fernandinho pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje realizavo šansą prie užpakalinio virpsto, nes „Premier“ lygos lyderiai nepateko į Čempionų lygos finalą.

„Real“, kuris taip pat atmušė ankstesnius du turus prieš Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Chelsea“, pasiekė pirmąjį Čempionų lygos finalą nuo 2018 m., kai 3:1 įveikė „Liverpool“.

Jei norite lengviau pasiekti vaizdo grotuvą, naudokite „Chrome“ naršyklę

Antrasis Madrido „Real“ įvartis per tiek pat minučių prieš „Manchester City“ Čempionų lygos pusfinalyje pribloškė Simoną Thomasą, Julianą Warreną ir Darreną Ambrose’ą „Sky Sports News“ studijoje!

Tačiau Jurgeno Kloppo auklėtiniai dabar sieks keršto prieš Ispanijos čempionus Paryžiuje gegužės 28 d., nes „Real“ treneris Carlo Ancelotti, atrodo, taps pirmuoju treneriu, laimėjusiu konkursą keturis kartus.

Super sub Rodrygo sukelia stulbinantį sugrįžimą

„City“ iškovojo nedidelį vieno įvarčio pranašumą Ispanijai po praėjusio antradienio įspūdingos pirmosios pergalės 4:3 „Etihad“ stadione, tačiau ilgą laiką antrosios rungtynės buvo įtemptos ir nervingos.

20-ąją minutę Bernardo Silva turėjo pirmąją progą žaidime, tačiau tvirtas „Real“ vartininko Thibaut Courtois stabdymas nesulaikė portugalo kamuolio, kai jis užklupo gudrų Kevino De Bruyne’o kamuolį.

Likus penkioms minutėms iki kėlinio pabaigos, Courtois’as vėl turėjo būti budrus, nes atmetė Philo Fodeno 25 jardų atšokusį kamuolį, kad jis nepasinaudotų.

Darrenas Ambrose’as sako, kad „Manchester City“ dabar turi laimėti „Premier“ lygą po pralaimėjimo Madrido „Real“ Čempionų lygos pusfinalyje.

Tačiau per kelias sekundes po starto iš naujo „Real“ turėjo būti lygus, kad Vinicius iššvaistytų puikią progą iš karto po starto po to, kai brazilas, kuris nebuvo pažymėtas prie užpakalinio virpsto, plačiai spyrė nuo Dani Carvajalio skersinio po prastų „City“ spąstų nuošalėje. .

Tačiau įtampa Pepo Guardiolos pusėje sumažėjo, nes Silva surado Mahrezą po važiavimo, o alžyrietis spyrė pro Courtois.

Rijadas Mahrezas įmuš įvarčius „Man City“ ir Madrido „Real“ Čempionų lygos pusfinalio antrosiose rungtynėse
Vaizdas:
Rijadas Mahrezas įmušė „City“ atmušimą „Bernabeu“ stadione

Tada pakaitinis Jackas Grealishas du kartus per minutę priartėjo prie pergalės pusfinalyje, tačiau pirmąsias jo pastangas atmušė Ferlandas Mendy, antrą kartą puikiai atmušęs ištiestą kairįjį Courtois batą.

Džekas Grealisšas
Vaizdas:
Jackas Grealishas priartėjo prie „City“ sekundės įvarčio prieš Rodrygo herojų

Tačiau ši „Real“ komanda nežino, kada yra sumušta, o 90-ąją minutę Rodrygo atsitraukė, kai atmušė Benzema.

Po minutės „City“ liko apstulbęs, kai brazilas fantastišku smūgiu galva pelnė antrąjį įvartį, išlygindamas rezultatą ir nunešdamas į pratęsimą.

Sukrėtęs „City“ po penkių minučių skyrė 11 m. baudinį, kai Diasas numušė Benzemą, o prancūzas pakilo į priekį ir pelnė 15-ąjį įvartį šį sezoną Čempionų lygoje.

„City“ beveik sureagavo per pridėtą pirmojo pratęsimo laiką, nes Courtois atmušė Fodeno smūgį galva, tačiau Fernandinho nepataikė atkovoto kamuolio, „City“ komandai ieškant pirmojo Čempionų lygos titulo, o „Real“ ir toliau siekia 14-osios Europos taurės.

Ancelotti: „Real“ istorija mus palaiko

Madrido „Real“ treneris Carlo Ancelotti kalbasi su BT Sportas: „Negaliu pasakyti, kad esame įpratę gyventi tokį gyvenimą, bet tai, kas nutiko šįvakar, nutiko prieš „Chelsea“ ir PSG.

„Jei reikia pasakyti, kodėl, tai šio klubo istorija padeda mums tęsti veiklą, kai atrodo, kad mūsų nebeliko.

“Rungtynės buvo arti pabaigos ir mums pavyko rasti paskutinę energiją. Žaidėme gerą žaidimą prieš stiprų varžovą. Kai sugebėjome išlyginti rezultatą, pratęsime turėjome psichologinį pranašumą.

„Neturiu laiko apie tai galvoti [losing the game]. Buvo sunku, nes „City“ kontroliavo žaidimą, tačiau paskutinę progą galėjome pereiti į pratęsimą.

“Džiaugiuosi galėdamas ten patekti į finalą, Paryžiuje prieš kitą puikų varžovą. Esame prie to pripratę. Tai bus fantastiškos futbolo rungtynės.”

Pep: Futbolas yra nenuspėjamas

„Manchester City“ treneris Pepas Guardiola sakė BT Sportas: “Mes buvome arti. Buvome arti. Bet galiausiai negalėjome to pasiekti.

“Tai paprasta. Pirmajame kėlinyje neturėjome žaidimo, nebuvome pakankamai geri. Tačiau daug kentėjome. Įmušę įvartį buvome geresni. Radome savo tempą ir žaidimą, žaidėjai buvo patogūs. .

„Nėra taip, kad per paskutines 10 minučių jie puola ir atakuoja, o tu kenti. Taip neatsitiko. Jie įmetė daug žaidėjų į dėžę. [Eder] Militao, Rodrygo, Vinicius, Benzema ir jie atliko skersinius ir įmušė du įvarčius.

„Sužaidėme ne geriausiai, bet tai normalu, pusfinalis, žaidėjai jaučia spaudimą ir norą tai daryti. Futbolas nenuspėjamas, toks žaidimas. Turime su tuo susitaikyti.

„Dabar turime tai apdoroti ir sugrįžti su savo žmonėmis namuose ir paskutinėmis keturiomis rungtynėmis.

Analizė: kaip „Man City“ atsigauna po to?

„Sky Sports“ Adamas Batas

Paraštės buvo geros, beviltiškai geros. Jackas Grealishas turėjo dvi progas. Jam gerai sekėsi abiem. Jei pirmas šansas kamuolys būtų atsitraukęs nuo Philo Fodeno šiek tiek kitu kampu. Jei Thibaut Courtois antrą kartą būtų nešiojusi mažesnes smeiges. Jei…

Bernardo Silva ir Luka Modričius žaidžia Čempionų lygos pusfinalyje tarp „Manchester City“ ir Madrido „Real“ Bernabeu
Vaizdas:
Bernardo Silva ir Luka Modričius kovojo vienas prieš kitą vidurio aikštėje

Neįmanoma paaiškinti to, kas vyko toliau – keistas įvykis, tik dėl to, kad Madrido „Real“ ir toliau tai daro. Tai buvo jų naktis, bet kas liko iš „Manchester City“ sezono? Tai mintis, kuri bus toli Ispanijos sostinėje, bet turės greitai grįžti.

Pepas Guardiola bus netektas. Dar vienas šansas buvo praleistas, kai atrodė, kad jis turi komandą, galinčią laimėti šią Čempionų lygą, o tai nutraukė jo paties 11 metų laukimą dėl didžiausio Europos klubinio futbolo prizo. Skirtingai nei kai kurie ankstesni beveik nesėkmingi žaidimai, jis žaidė tiesiai.

Nebuvo jokių šokiruojančių praleidimų, jo sąranka nebuvo nei per agresyvi kaip 2018 m., nei per atsargi kaip 2019 m. Jis pakoregavo sistemą ir 2020 m. Lionas jį pašalino. Kai kuriuos jis nustebino paprašydamas Ilkay’aus Gundogano atlikti Rodri darbą toliau. metų finalas.

Čia jo, o ne Carlo Ancelotti, keitimai beveik padarė skirtumą. Grealishas buvo taip arti herojaus nuo suolo. Jei taip būtų nutikę, „City“ būtų buvęs nežymus favoritas Paryžiuje įveikti „Liverpool“, kaip ir „Premier“ lygą. Jeigu…

Vietoj to, Guardiola turi pakelti savo žaidėjus, perorientuoti juos žinodamas, kad trofėjaus, kurio jie vėl išvengė – kurio jie troško – nebėra dar metams. Viskas, ką jie dabar gali padaryti, tai išlaikyti savo standartus, tikėdamiesi, kad šalies titulas juos patenkins. Lengviau pasakyti nei padaryti.

Kas toliau „City“?

Gegužės 8 d., sekmadienį, 16:00 val

Pradžia 16:30

Mančesterio miestas Sekmadienį grįš į „Premier“ lygos veiksmą, kai jie šeimininkauja Niukaslas, tiesiogiai per „Sky Sports“.; startas 16.30 val. „City“ žaidžia kitą dieną po titulinio varžovo „Liverpool“, kuris gali būti aukščiau už juos, jei šeštadienio vakarą išvengs pralaimėjimo namuose „Tottenham“.