„Reading Women“ 3:3 „Liverpool Women“: „raudonieji“ vis dar nepralaimi po šešių įvarčių trilerio

Skaitymo žaidėjai švenčia Natasha Dowie įvartį
Readingo žaidėja Natasha Dowie švenčia po įvarčio prieš savo buvusį klubą

Sanne Troelsgaard 89-ąją minutę įmušė išlyginamąjį įvartį, kai „Reading“ sulaikė „Liverpool“ ir tęsė „raudonųjų“ be pergalių moterų Superlygoje.

Jaudinančiame susitikime Katie Stengel išvedė svečius „Liverpool“ į priekį prieš Tia Primerio išlyginimą kėlinio viduryje.

Natasha Dowie išvedė „Reading“ į priekį, bet Stengal ir Rhiannon Roberts pataikė ir išvedė „Reds“ 3:2.

Tačiau Troelsgaard neigė „Liverpool“ pirmąją WSL pergalę nuo pat atidarymo dienos, nes jos aukštas smūgis buvo nukreiptas į priekį.

Lygiosios nepadeda, nes vyksta be pergalių

Lygiosios abi kovojančios pusės atsitraukė nuo apatinio „Leicester“ klubo. 10-oje vietoje esantis „Liverpool“ dabar nuo „Foxes“ atsilieka penkiais taškais, o antrasis „Reading“ turi keturių taškų pranašumą.

Tačiau jie jausis taip, lyg būtų galėję laimėti šias rungtynes, antrajame kėlinyje būdami priekyje.

„Liverpool“ futbolininkai džiaugiasi Rhiannon Roberts įvarčiu
Panašu, kad Rhiannon Roberts „Liverpool“ laimėjo tik antrąją lygą

„Raudonieji“ dominavo pirmuosiuose mainuose ir pelnytai išsiveržė į priekį, kai Stengel galva smūgiavo į Melissa Lawley skersinį, o paaugliui Primeriui per pirmąjį kėlinį smūgiu išlygino.

„Reading“, kurios vienintelę pergalę lygoje šį sezoną iškovojo prieš „Leicester“, po pertraukos gerokai pagerėjo ir buvusio „Liverpool“ puolėjo Dowie smūgiu iš arti išsiveržė į priekį 2:1.

Vis dėlto svečiai vėl atsigavo linksmai – Stengalas pridėjo penktąją sezono dalį, o Robertsas nukreipė juos į pergalę likus 17 minučių.

Tačiau „Reading“ antrą kartą išlygino rezultatą baigiamajame etape, kai Troelsgaardas susitiko su Amalie Eikeland kryžiumi ir neleido „Liverpool“ laimėti antrąją sezono pergalę.

Tai reiškia, kad Matto Beardo auklėtiniai po šešių pralaimėtų rungtynių serijos sužaidė lygiosiomis 3:3. praėjusį savaitgalį prieš Braitoną.

Tuo tarpu „Reading“ dabar laimėjo tik vieną iš pastarųjų 10 namų rungtynių visose varžybose ir tašku atsilieka nuo „Liverpool“.