Ross County 0-1 Motherwell: Lankytojai žengia didžiulį žingsnį link Europos

Kevinas van Veenas atlieka savo pergalingą smūgį taške

Motherwell žengė reikšmingą žingsnį siekdama užtikrinti Europos futbolą, kai aplenkė Ross County ir tik antrąją 2022 m. Škotijos futbolo čempionato pergalę.

Kevino van Veeno baudos antrajame kėlinyje pakako, kad svečiams užsitikrintų visus tris taškus, kai jie šoktelėjo County į penktąją vietą.

Grahamo Aleksandro auklėtiniai likus dvejoms rungtynėms dabar pirmauja „County“ dviem taškais.

„Motherwell“ pergalė buvo tik antroji per 16 lygos rungtynių, o „County“ ekipa po padalijimo iškovojo tris pergales.

Rungtynes ​​ryžtingiau žengti Europos futbolo link pradėjo šeimininkai. Reganas Charlesas-Cookas blokavo metimą, Jake’as Vokinsas išbandė Liamą Kelly iš 20 jardų, o Davidas Cancola iš baudos aikštelės krašto spyrė tiesiai virš skersinio.

Motherwell įsitraukė į žaidimą, tačiau abi komandos sunkiai susikūrė aiškių progų.

Geriausias svečių pirmojo kėlinio atidarymas įvyko, kai Joe Effordas smūgiavo į vartus plačiai, o po kampinio Connoras Shieldsas per aukštai smūgiavo galva iš arti.

Cancola po pertraukos vėl priartėjo prie County, kai jo lenkimo pastangos atsitrenkė į neteisingą virpsto pusę, po įspūdingo perdavimo kairiajame krašte.

Kelly puikiai atrėmė ir išlaikė vienodą rezultatą po to, kai Keithas Watsonas atmušė Blairą Spittalą, kurio nuodingas smūgis buvo gerai apsaugotas.

Motherwell pasinaudojo lemiamu žaidimo momentu. Alexas Iacovitti buvo nubaustas už iššūkį Van Veen aikštėje, kuris šaltai pasiuntė vartininką Rossą Laidlawą iš vietos neteisingu keliu.

Rungtynių žmogus – Stephenas O’Donnellas

Škotijos rinktinė buvo puiki pirmosiose rungtynėse po to, kai praleido tris ankstesnes.  Jis sutelkė Motherwell, kai jas didėjo spaudimas, ir žiūrėjo, kaip žaidimas vyksta labai nusiteikęs gynybai.
Škotijos rinktinė buvo puiki pirmosiose rungtynėse po to, kai praleido tris ankstesnes. Jis sutelkė Motherwell, kai jas didėjo spaudimas, ir žiūrėjo, kaip žaidimas vyksta labai nusiteikęs gynybai.

Ko mes išmokome?

Tai buvo pirmasis „Motherwell“ atmuštas rezultatas per 14 lygos rungtynių ir pirmoji pergalė iš 16, o tai rodo, kad jie atranda savo formą pačiu tinkamiausiu momentu kitą sezoną užfiksuoti Europos futbolą.

Liamas Kelly visada yra labai svarbus Motherwell žaidėjas, tačiau jo gausus atmušimų kiekis antroje pusėje suteikė platformą taip reikalingai pergalei.

Rezultatyviausias lygos žaidėjas Charlesas-Cookas visą popietę tylėjo ir aštuonias rungtynes ​​neatmušė į vartus, lygiai taip pat, kaip jo komanda galėjo padaryti su savo klinikiniu prisilietimu prie vartų.

Visai apygardai paskutiniame trečdalyje pritrūko ramybės, nes jų europinės viltys patyrė didelį smūgį.

Kas toliau?

Ross County trečiadienį (19:45 BST) aplankys „Rangers“, o „Motherwell“ tuo pačiu metu priims „Hearts“.